Bezpłatne studia w Uczelni prywatnej!

11 wrz '18
Bezpłatne studia w Uczelni prywatnej!

19 czerwca br. Uczelnia podpisała umowę z JACOBS dotyczącąwspółpracy w zakresie uruchomienia i prowadzenia nowej specjalności na kierunkuFinanse i rachunkowość pod nazwą Finansew korporacjach międzynarodowych.

Główne założenie studiów to połączenie teorii z praktyką: połowę czasu studenci poświęcają na naukę w WSZiB, a połowę na zdobywanie doświadczenia praktycznego w korporacji. Koszt studiów pokrywa pracodawca, dzięki czemu studia są bezpłatne. Dodatkowo student otrzymuje atrakcyjnewynagrodzenie od JACOBS POLSKA.

Studenci będą rozwijać wiedzę i umiejętności z zakresuzarządzania procesowego w obszarze finansów i rachunkowości, co przełoży się nazdobycie kompetencji z zakresu usprawniania procesów biznesowych w centrachusług outsourcingowych.

28 czerwca br. została podpisana umowa z Aon. Jest to kolejna korporacja, która jest naszym partnerem przy realizacji studiów na kierunku Finanse i rachunkowość.

Więcej informacji o Kierunku znajduje się TUTAJ

Podejmij wyzwanie i ASAPemaplikuj na WSZiB!

Więcej informacji w Biurze Rekrutacji (Al. Kijowska 14, pok.105)