Wykłady pracowników WSZiB w Sewilli

11 mar '19
Wykłady pracowników WSZiB w Sewilli

Pod koniec lutego 2019, pracownicy naszej Uczelni: Tomasz Libera, Marcin Henclik i Kajetan Miś prowadzili zajęcia dla studentów informatyki w Uniwersytecie w Sewilli. Warsztaty dotyczyły usług Microsoft Azure i były podzielone na 3 moduły:

• Azure Introduction: tworzenie subskrypcji, maszyn wirtualnych, zarządzanie przestrzenią dyskową i sieciami wirtualnymi.
  • Azure Resource Manager: tworznie szablonów, zarządzanie cyklem życia obciążeń roboczych
  • Platforma danych: usługa SQL Database, SQL Data Warehouse, Azure Data Factory

Zajęcia pogłębiły współpracę w ramach programu ERASMUS+ między University of Seville i Wyższą Szkołą Zarządania i Bankowości, w ramach której co roku studiują w murach Wszib hiszpańscy studenci.

Zapraszamy na bezpłatną konferencję Global Azure Bootcamp, w ramach której wśród prelegentów znajdują się wyżej wymienieni wykładowcy WSZiB.